ZAPF CREATION Panenka BABY Born My Little Super Soft Zapf Creation

ZAPF CREATION Panenka BABY Born My Little Super Soft

599 Kč

ZAPF CREATION Panenka BABY Born My Little Super Soft od značky Zapf Creation - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 599 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: AT-822524ZAP
Do obchodu

Popis

Zapf Creation

My Little Baby Born Super Soft

 

My Little BABY born® Super Soft je skvělou panenkou na mazlení. Tělíčko panenky je neuvěřitelně hebké a je naplněné příjemným měkkým materiálem. Růžové dupačky jsou ozdobeny motivem létajícího balónu. Střih a zapínání dupaček je vyřešeno speciálním systémem easyFIT, tak aby i ty nejmenší ručičky dokázaly dupačky pohodlně svléknout a obléknout. K dupačkám si panenka přináší i čepičku do barvy. V balení najdete i dudlík pro panenku, který je k dupačkám připevněn růžovou mašličkou a nikdy se tak neztratí.

- Originální panenka My Little BABY born® Super Soft

- Na hraní, mazlení, usínání a jako první panenka pro "hru na maminku"

- Panenka má látkové tělíčko s měkkou výplní

- EasyFIT dupačky  - speciální rozepínání v oblasti ramen, ideální pro ty nejmenší ručičky

- Velikost panenky: 32 cm

- Pro děti od 12 měsíců

 

BABY born® jsou úžasné panenky, které spolu se svým rozličným příslušenstvím a módními doplňky poskytují nespočet možností pro různorodou hru. Holčičky si s nimi užijí spoustu legrace a zábavy. BABY born® se může stát nejlepší kamarádkou, se kterou holčička sdílí svá přání a tajemství. BABY born® je i velkou parádnicí, která má k dispozici množství oblečků pro každou příležitost, vše samozřejmě podle posledních módních trendů. BABY born® rovněž podněcuje dětskou fantazii. Prostřednictvím pohádkových doplňků se může stát princeznou nebo také jezdit na koníkovi. Objevte i vy, co všechno patří do světa BABY born® 

Parametry produktu ZAPF CREATION Panenka BABY Born My Little Super Soft

  • Název: ZAPF CREATION Panenka BABY Born My Little Super Soft
  • Cena: 599 Kč
  • Výrobce: Zapf Creation
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce